Htc, Lg, Huawei, Samsung, sony, zte JTAG Boot Repair

Boot sorunu kaynaklı telefonunuz açılmıyorsa bu konuda uzman servisimiz ile iletişime geçiniz. jtag ve uygulamaları ile cep telefonunuzu hayata geri döndürüyoruz. İzmir – karşıyaka da ki  yerimizde Android işletim sistemli ve diğer tüm cep telefonlarınız için teknik servis ve yazılım atma güncelleme program yükleme işlemleri kısa sürede ve garantili olarak yapılmaktadır. Teknik servisimiz tüm Türkiye ile çalışmaktadır ve kargo ile gelen cep telefonları jtag işlemine ihtiyaç duyan ve hiç açılmayan telefonlar programlama dan sonra hayata geri dönmektedir ve sahibine yine kargo ile yollanmaktadır .

Türkiye’nin her yerinden bir çok teknik servis bizimle çalışmakta ve teknik işlemlerini yaptırmaktadır.

Sektörde 17 Senelik deneyim ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile, Cep telefonlarınız ve tüm GSM / Mobil cihazlarınız emin ellerde.

Bu uygulama özel cihazlar ve yazılımlar kullanılarak tarafımızda özel JTAG yazılımları kullanılarak garantili olarak yapılmaktadır.

 • jtag boot repair i9300,i9305,i9505,n7105,n7100

Ve tüm modellerde JTAG uygulaması başarılı şekilde yapılmaktadır

 

jtag samsung

View more posts from this author
4 thoughts on “Htc, Lg, Huawei, Samsung, sony, zte JTAG Boot Repair
 1. Vahap Mutlu

  Merhabalar.
  Samsung Galaxy S2 cihazımı 4.0.4 güncellemesinden sonra Root yaptım. Sorunsuz kullanılıyordu. Ancak görselliği güzel bir Custom rom yüklemek için Recorwery moda aldım. Wipe data / factory reset tıkladıktan sonra donup kaldı. Sonra ekran kapandı. Pili çıkarıp taktım ve birdaha da açılmadı. Download moda alınmıyor. Recorwery moda alınmıyor. Yani ölü gibi. Garantili cihazdı ama aceleciliğimden ötürü:) Hemen müdahale ettirdim. İlimizde bulunan Birkaç telefoncuya gösterdim. Jtag yaptıklarını fakat tepki vermediğini söylediler. Jtag yapılıpta açılmamış fakat tarafınızca başka bir yöntem yada daha başarılı bir jtagla açılmış örnek telefon varmı? Bu şekilde olan bir telefon için yapabileceğiniz birşeyler var mı? Ücreti Önemli değil Çünkü daha yeni almıştım telefonu ve sadece 1 hafta kullanabildim. Acil bir bilgiyi tarafıma ulaştırırsanız memnun olurum.
  e-posta adresim :
  vahapmutlu@hotmail.com
  Tel: 0424 236 00 26

   

Bir Cevap Yazın